Програма за турнира утре

Администратор

Група А:

1. Youth Group 2

2. Youth Group 4

3. Site Ground

4. Centrum crew

Група B:

1.Youth Group 1

2. Боксьорите

3. Любекс

4. Кючука бойс

Група C:

1. Young Star

2. Bultras Company

3. Махалата 2018

4. Ишиасите

Група D:

1. Релакс

2. Жълтите от Кючука

3. Sao Paulo

4. Green Fighters 97

Група Е:

1.Кръв и кости

2. Хубави хора

3. Бригада Тракия

4. Техновелт

Група F:

Лудата банда

Youth Group 3

Асеновград


9:00

Игрище 1: Youth Group 2 – Site Ground

Игрище 2: Centrum crew – Youth Group 4

9:25

Игрище 1: Youth Group 1 - Любекс

Игрище 2:Боксьорите – Кючука бойс

9:50

Игрище 1:Young Star – Махалата 2018

Игрище 2:  Bultras Company - Ишиасите

10:15

Игрище 1:Релакс – Sao Paulo

Игрище 2:Жълтите от Кючука – Green Fighters 97

10:40

Игрище 1:Кръв и Кости – Бригада Тракия

Игрище 2:Хубави хора - Техновелт

11:05

Игрище 1:Лудата банда – Youth Group 3

Игрище 2: Youth Group 2 – Youth Group 4

11:30

Игрище 1: Centrum crew – Site Ground

Игрище 2: Youth Group 1 – Кючука бойс

11:55

Игрище 1:Боксьорите - Любекс

Игрище 2:Young Star - Ишиасите

12:20

Игрище 1:Махалата 2018 – Bultras Company

Игрище 2:Релакс – Green Fighters 97

12:45

Игрище 1:Жълтите от Кичука – Sao Paulo

Игрище 2:Бригада Тракия – Хубави хора

13:10

Игрище 1:Кръв и кости - Техновелт

Игрище 2:Асеновград – Лудата банда

Игрище 3:Centrum crew – Youth Group 2

13:35

Игрище 1: Site Ground - Youth Group 4

Игрище 2:Боксьорите – Youth Group 1

Игрище 3: Любекс – Кичука бойс

14:00

Игрище 1: Bultras Company – Young Star

Игрище 2:Махалата 2018 - Ишиасите

Игрище 3:Релакс – Жълтите от Кючука

14:25

Игрище 1: Sao Paulo – Green Fighter 97

Игрище 2:Бригада Тракия - Техновелт

Игрище 3:Хубави хора – Кръв и кости

14:50

Игрище 1: Асеновград - Youth Group 3

Игрище 2: Четвъртфинал1(Победител група А– Победител група B)

Игрище 3:Четвъртфинал2(Победител група C– Победител група D)

15:15

Игрище 1: Четвъртфинал3(Победител група E – най-добър втори отбор 1)

Игрище 2: Четвъртфинал4(Победител група F – най-добър втори отбор 2)

15:50

Игрище 1: Полуфинал (Победител четвъртфинал 1 – победител четвъртфинал 2)

Игрище 2: Полуфинал (Победител четвъртфинал 3- победител четвъртфинал 4)

17:00

Финал


Администратор

Администратор

Всички 189 новини