Регламент на BULTRAS Cup

Администратор

Регламент на „BULTRAS Cup 2018”

1.  Отборите на терена са съставени от 5 полеви футболисти и един вратар.

2.  Мачовете от груповата фаза се състоят от две полувремена по 12 минути, а финалният мач- две полувремена по 15 мин.

3.  Отборите играят по един мач помежду си в груповата фаза. Във фазата на преките елиминации мачовете отново са по 1.

4.  Първите два отбора от всяка група се класират за фазата на преките елиминации.

5.  При равни точки между два отбора в крайното класиране на груповата фаза се гледа прекия двубой, а след това головата разлика. При равенство в тези показатели се гледа кой отбор има повече отбелязани голове. При ново равенство в

този показател се преминава към изпълнение на по 5 дузпи.

6.  При равенство във фазата на преките елиминации се преминава към изпълнение на дузпи. По 5 на брой.

7.  Тъчове и аутове се изпълняват по земя с крак.

8.  Шпагатите срещу противников футболист са абсолютно забранени.

9.  При върната топка с крак към вратаря от негов съотборник стражът няма право да играе с ръце.

10.  Футболистите трябва да са с обувки, подходящи за изкуствен терен. Бутонки с желязно покритие няма да се допускат.

11.  По време на футболните срещи на терена могат да присъстват само играчите на двата отбора, реферът и човекът, който води статистиката за двубоя.

12.  Това е футболен турнир за привържениците на Ботев Пловдив. Ние сме едно цяло и затова е редно да се отнасяме с уважение един към друг. Именно поради тази причина няма да се използват наказателни картони. Ако реферът прецени може да изгони определен играч поради неспортменско отношение и поведение. Целта на този турнир са сплотяване на колектива и забава чрез футбол и други забавления, а не надпревара за победа с цената на всичко. Уважавайте съперниците си-те са ботевисти също като Вас. Уважавайте и реферите, които ще бъдат треньори от ДЮШ на Ботев Пловдив!

13.  Всеки играч е длъжен да оказва съдействие на момчето, което води статистиките при записване на голмайстори и т.н.

14.  Всеки двубой ще започва със снимка между футболистите на двата отбора и взаимен поздрав.

Припомняме, че крайният срок за записване е утре в магазина на ул. "Нестор Иванов" 1 до 19:00ч. или на тел.: 0896 742 876.

Жребият за груповата фаза ще се тегли в 19:30ч. отново в магазина.